Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kris072 🏹 Łowca
2 lata temu

w dzisiejszych czasach ta kupka należy do zusu, urzędu miasta, urzędu skarbowego, wodociągów, gazowni, energetyki, telekomunikacji i stu innych instytucji... jakoś nie widzę żeby otwierały się nowe firmy, sklepy czy cokolwiek

0

Zglos komentarz

M
Merlik 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Zainteresuj sie lepiej tym ile ci państwo z wypłaty zabiera

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
2 lata temu

Dla dobrego fachowca zawsze będzie kasa. Dla słabego byle wymówka starczy żeby najlepiej sam odszedł.

0

Zglos komentarz

Reklama