Reklama
Jeszcze na kontynencie afrykańskim wstydu nie narobił?

Jeszcze na kontynencie afrykańskim wstydu nie narobił?

przez Judazs — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

A nie boi się prawak ze jego samolot się tam rozbije i go zjedzą?

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Spoko, spoko. W dżungli brzozy nie rosną .

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Niby co może palnąć? Dysys dysys dysys ajm bikoz dysys... A wstyd i tak będzie, bo wstyd to jego drugie imię. Oł sori, trzecie - bo po drodze jest jeszcze Sebastian. Przypadek?

0

Zglos komentarz

T
tomianek 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Sanah? ;-)

0

Zglos komentarz

Reklama