Reklama
Source: wgrane.pl

Radiowóz celowo zahamował na środku drogi

przez Mauss — 2 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Olaboga!

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
2 lata temu

Na tym pasie się nie hamuje w ten sposób, chyba, że gość był ścigany i go chcieli za wszelką cenę zatrzymać ale na to nie wygląda...w takim wypadku nieuzasadnione hamowanie i próba zabójstwa dla gliniarza za kierowonicą

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
2 lata temu

Jeśli ten jełop na motocyklu to cywil który próbował się ścigać z radiowozem to bardzo dobrze skończył !!! Jedź z taką prędkością i zachowuj taki odstęp od innych byś był w stanie wyhamować lub ominąć niebezpieczeństwo ....Podstawowa zasada na 2 kółkach

0

Zglos komentarz

B
bosman2004 🌾 Wieśniak
2 lata temu

ZABÓJSTWO Z PREMEDYTACJA.

0

Zglos komentarz

Z
zo5sia 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Przecież sygnalizowali mu, że ma się zatrzymać, ale ewidentnie nie miał takiego zamiaru.

0

Zglos komentarz

Reklama