Reklama
Reklama

Komentarze

7
T
tczew 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jeszcze do kolekcji gacie, przepocona koszulka i chusteczka , którą JPII wywalił po obfitym opróżnienia kinola.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

Mam pół szuflady. Może coś by dopasował. gdzie mam się zgłosić?

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A kiedy i kiedy będzie pokazana ostatnia pielucha, którą zmieniał mu Dziwisz?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Juz sekta kosciola nie ma czym handlowac...krew, zeby i kosci JPII dawno sprzedali!

0

Zglos komentarz

C
cinas 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie był czcigodny ani nawet trochę godny spójrzmy prawdzie w oczy- tuszował rucha..nie dzieci. To jest fakt Nie zaprzeczalny

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

mogli szambo opróżnić z tych miejscowości co właśnie nawiedził i w buteleczkach sprzedawać jak część świętego JP2. - Dziwisz nie zdążył dać instrukcji ? - taka strata.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Cały ten cyrk z różnymi relikwiami jest śmieszny a robienie relikwii ze skarpety ktoś normalny mógłby podciągnąć pod obrazę uczuć religijnych. To najlepiej wziąć piłę, pociąć truchło papy na kawałki i rozesłać po świecie w charakterze relikwii.

0

Zglos komentarz

T
tno3city 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Boję się spytać do czego używał tej skarpetki...

0

Zglos komentarz

Reklama