Reklama
Source: wgrane.pl

Pijany w 3 du*y suweren na spędzie pod TK - na trzeźwo się nie dało..

przez mamamarcina — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Ciekawe czy to Siwy czy S*domita buahahaha

0

Zglos komentarz

S
Stach69 😏 Szyderca
2 lata temu

A może tych bolszewickich podludz byśmy wymordowali ?

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
2 lata temu

Wywiad jest zmanipulowany - za malo k....a, Ku.....WA!

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
2 lata temu

ten filmik tylko mnie utwierdził, że de**lizm w narodzie nie zginie. tak trzymać de**le

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
2 lata temu

Uawżam, że denaturat powinien być reglamentowany. Niektórym szkodzi.

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
2 lata temu

Uważam, że denaturat powinien być reglamentowany. Niektórym szkodzi.

0

Zglos komentarz

Reklama