Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
Adam46067 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Polacy kolaborujący z niemcem i ruskim. Wszyscy powinni od razu stracić głowę.

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
2 lata temu

Nie zgadzam się. Nie Polacy tylko idioci. Odsetek id****w w naszym społeczeństwie jest aktualnie wysoki, ale dostrzegam tendencję malejącą. Jest nadzieja na lepszą przyszłość naszego kraju.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

"Jak Bóg chce ukarać Polaków, pozwala im sobą rządzić!" (Otto von Bismarck)

0

Zglos komentarz

Reklama