Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
MrQ_pl 😏 Szyderca
2 lata temu

Oto jeden z powodow, aby nie glosowac na pisiorow

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ale Ukraińcom już 800+ się należy. Wszyscy zgodnie przyklasnęli-ura, baćko nasz bandera

0

Zglos komentarz

S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
2 lata temu

borekpp To tak jak Polakom na obczyźnie.Czyż nie?

0

Zglos komentarz

J
jackuzi84 🌾 Wieśniak
2 lata temu

No i pięknie! Wpadasz tam z paczką czesterfildów i kratą ziubra. Ruszasz z dokopała do ryja i wychodzisz.

0

Zglos komentarz

Reklama