Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
kjuha 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Proponuję "Trzeci oddech kaczuchy" Wódz.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
2 lata temu

A co powiesz na sto konkretów , jedni warci drugich złodzieje i oszuści zastąpili złodziei i oszustów .

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak nie jak tak, 100 limuzyn dla rządu, 100 premii . I wyborcy wyborcy KO wyru..chani 100 razy, a żeby nie zaszli to dostali pigułkę dzień po, więc sie dalej cieszą, bo może jeszcze skrobanka będzie w gratisie..

0

Zglos komentarz

Reklama