Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Za wolno jechał lewym pasem! A prawy wolny! Sam sobie winien. Zaś tamci grubo przekraczali dozwoloną prędkość i taż sami sobie winni.

0

Zglos komentarz

T
Tomasz43714 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Znaczy wszyscy sobie winni. 8)

0

Zglos komentarz

Reklama