Reklama
Reklama

Komentarze

12
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Na szczęście w Warszawie katolickich de**li jest garstka. To nie Podkarpacie buahahaha

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

i pewnie właśnie dlatego tam są największe parafie hahaha ty się obudź warszawa to zbieranina ludzi którzy wyjechali tam bo byli biedni albo drobni oszuści czy inny element którego wstydziła się rodzina... rdzennej ludności jest tam mało zadbał o to malarz z wąsem...i tak się to pleni od pokoleń i s...

i pewnie właśnie dlatego tam są największe parafie hahaha ty się obudź warszawa to zbieranina ludzi którzy wyjechali tam bo byli biedni albo drobni oszuści czy inny element którego wstydziła się rodzina... rdzennej ludności jest tam mało zadbał o to malarz z wąsem...i tak się to pleni od pokoleń i są parady zboczeńców jajko za ćwierć bańki a i katoli też sporo...

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Patryś, ja wiem, że ty taki nie za mądry jesteś, a o mieszkańcach stolicy masz pojęcie takie same jak o czymkolwiek, czyli żadne ... Zastanawiam się skąd ty wylazłeś i czy nie jesteś jakimś nowym kontem, starego pisiackiego bywalca wiochy, któremu pojechano lub skompromitował się kr***nizmem ????

Patryś, ja wiem, że ty taki nie za mądry jesteś, a o mieszkańcach stolicy masz pojęcie takie same jak o czymkolwiek, czyli żadne ... Zastanawiam się skąd ty wylazłeś i czy nie jesteś jakimś nowym kontem, starego pisiackiego bywalca wiochy, któremu pojechano lub skompromitował się kr***nizmem ????

0

Zglos komentarz

D
dobrzyc7 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nawet swojego alfonsa tam maja...

0

Zglos komentarz

S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
2 lata temu

Jak to nie .Jest na końcu w berecie ormowca

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najgłupszy na świecie.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Katolibanowie :-)

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Wygląda to jakby autobus z dewotami wjechał do zatoki przystankowej i nagle się... zdematerializował. Została tylko kierownica i pasażerki. Na ostatnim siedzeniu jakiś zawrócony ormowiec?

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
2 lata temu

Co za wstyd..kobiety ogarnięcie się..XXI wiek

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
2 lata temu

Same młódki.

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
2 lata temu

A czemu sie nie biczują?????????

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Biczują się. W nocy. Świeczką!

0

Zglos komentarz

G
2 lata temu

OuuuuUUU!! Poszły w powietrze lewackie pierdzioszki puszyste z luźnych kiszek :-D

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Jakoś dziwnie się ten obraz kojarzy.

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
2 lata temu

Raczej te, o, nie mają szans w życiu na bliskość cielesna, więc poszły w to co zostało, bliskość duchowa z wymyślonym Panem.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A co na końcu tego peletonu robią faceci?

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
2 lata temu

Gdy tej wielkości demonstracja pojawiła się na Placu Czerwonym to wszystkie media trąbiły, że "Rosjanie wyszli na ulicę przeciwko Putinowi". A dodajmy, że Moskwa ma nie 2,a 15 mln mieszkańców I to bez nielegałów.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Spierdalaj ruski trolu.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Ok, napiszę grzeczniej - uciekaj na wschód ruski trolu.

0

Zglos komentarz

Reklama