Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

To właśnie jest prawacko-katolicki patriotyzm w wydaniu oszczanego dziada i jego czerwonych wieprzy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

jesteś biednym człowiekiem radzę ci zastanów się nad tym co robisz... tak popatrzyłem i wychodzi mi na to że ta strona to twoje życie... nie marnuj czasu człowieku po co ci te konta i te plusy? czujesz się lepszy? politycy i tak się zmienią a ty zyjesz tylko tym... myślę że jesteś samotny i nieszcze...

jesteś biednym człowiekiem radzę ci zastanów się nad tym co robisz... tak popatrzyłem i wychodzi mi na to że ta strona to twoje życie... nie marnuj czasu człowieku po co ci te konta i te plusy? czujesz się lepszy? politycy i tak się zmienią a ty zyjesz tylko tym... myślę że jesteś samotny i nieszczesliwy

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

A dlaczego ty tu czas marnujesz, ćwoku??? By innych pouczać, jak mają żyć?

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
2 lata temu

Takie techniczne pytanie do znawców tematu. Nie powinno się tych paliw wymieniać na nowe co jakiś czas, bo tracą swoje parametry? Wiem, że może to nie był dobry czas na takie rzeczy, ale się pytam...

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Wieksza część składników ropy naftowej jest mało reaktywna, oprócz spalania przy obecności powietrza lub tlenu. A jak się pokryje zbiernik azotem lub dwutlenkiem węgla, to nawet nienasycone składniki są stabilne. Jestem chemotechnikiem.

0

Zglos komentarz

Reklama