Reklama
Reklama

Komentarze

8
N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Jaka firma samochodowa finansuje te anty BMW wstawki, od dluzszego czasu?

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

Firma gall anonim id***a który nie wziol znowu leków

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 lata temu

Chyba jeszcze nikt Cię nie oświecił. Pod nickiem GALL ANONIM piszą wszyscy niezalogowani.

0

Zglos komentarz

N
nocny_narrator 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Piękne BMW e24

0

Zglos komentarz

P
pipenoo72 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jeszcze jakby to bylo jakies nowe bmw to ok. Ale od klasykow wara. Piekno samo w sobie i samochod z dusza..

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
2 lata temu

oj chciałbyś gó****ku w takim aucie posiedzieć...

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 lata temu

Nie jestem fanem BMW, ale za ten tekst, pod adresem tego modelu, to bym ci przyyebał.

0

Zglos komentarz

J
jokr 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Piękność

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
2 lata temu

żeby szóstkę w rekinie nazwać gównem, to trzeba być kvrwa totalną amebą

0

Zglos komentarz

Reklama