Reklama
Reklama

Komentarze

12
R
Robocop123 🌾 Wieśniak
2 lata temu

nie ważne kto, ważne za ile i dlaczego

0

Zglos komentarz

K
Komentaropredator 🌾 Wieśniak
2 lata temu

to umowa partnerska. inna sprawa ze de**l zatwierdzal te projekty,

0

Zglos komentarz

G
grandmon 😏 Szyderca
2 lata temu

Przynajmniej cyfry normalne a nie jak u germańców na strojach piłkarskich 44 przypomina nazistowski symbol Schutzstaffel SS. Zesrałbyś się gdyby u nas takie cyfry były.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

Niemiecki związek piłki nożnej (DFB) i Adidas dodali ten numer do zakazanych na koszulach - nie można go kupić. Jakiś czas trąbili o tym we wszystkich polskich mediach...

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ale były wprodukuwane

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ale jest reprezentacyjna ?niemieckiej reprezentacji), lewacki manipulatorze.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ale to nie zmienia faktu, że jeszcze niedawno były takie koszulki, lewacki manipulatorze.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

wyglądają jak dresy z targu/bazaru za dyszkę z napisem POLSKA nabazgranym markerem

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

I to bazaru z lat 90. Prosto z łóżek polowych :)

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Sasin - i wszystko jasne!!! Nawet to spi****lil!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
2 lata temu

Sportowcy powinni się zbudować i nie zakładać tych strojów

0

Zglos komentarz

M
Misiekb77 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Idealnie oddaja polskosc....

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Prawacko-katoliccy de**le kupili te stroje od Rosjan, na moskiewski targu?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ta "Polska", jakaś wytarta, wypłowiała. sprana. Wygląda jak za czasów panowania prawacko-katolickich czerwonych wieprzy, oszczanego dziada.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
2 lata temu

Czyli polska firma 4F odrzucona przez Sasina na rzecz Adidasa???

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Patriotyzm i PiS to oksymo**n.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Aha, zapomniałeś dodać, że Adidas to niemiecka firma założona przez panów o imionach Adolf i Rudolf... Wyobrażacie sobie ten kwik, gdyby zatwierdzał to Tusk?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
2 lata temu

Ciekawe za ile ?

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

jak są z szeleszczącego błyszczącego ortalionu to biorę od razu Kontener. Retro bazar lata 80 królują marki takie jak Adonis z 5 paskami, Naicman z odwróconą łyżwą, Puomta z skaczącym kotem to były czasy.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
2 lata temu

Czy naprawdę nie ma "czasu i atłasu" na uszycie kilkudziesięciu godnych strojów, żeby polska reprezentacja nie wyglądała jak zgraja ćpunów w łachach z lumpeksu?

0

Zglos komentarz

S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
2 lata temu

Te stroje,to chyba Zalewska z kontenera PCK wyjęła.A dalej już poszło

0

Zglos komentarz

Reklama