Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tomaszbg 😏 Szyderca
2 lata temu

Ten pajac znowu swoje wstawki.... Że też admin nie może zablokować takiego palanta.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Czy nie ogarniasz, że "Gall Anonim" to każdy nie zalogowany? Ale tu nawet zalogowani durnoty odwalają!

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
2 lata temu

Ale że o co chodzi, bo nie bardzo mogę zrozumieć...

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
2 lata temu

Gall pokazuje zwierciadlo tym od bolidow wiejskich, a ci co poniektorzy sie wsciekaja :-)

0

Zglos komentarz

D
derbik 💩 JP 100%
2 lata temu

Też totalnie nie rozumiem o co tu chodzi

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Chyba E36 w całkiem oryginalnej stylizacji.

0

Zglos komentarz

Reklama