Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
Stach69 😏 Szyderca
2 lata temu

Tych ludzi siw powinno zbaic x tojest właśnie ta tragedia narodowa

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
2 lata temu

Nie jest przesadą, że PIS to zorganizowana grupa przestepcza.Mafia która 8 lat rządziła Polską.Dlatego podporządkowali wszystkie organa państwa które mogły coś zdziałać przeciw tym przestępcom.

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
2 lata temu

O i takiej roboty szukam.

0

Zglos komentarz

Reklama