Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Pamietacie jak mialo byc "pieknie", przed kazdymi wyborami PiSu? A to byla tylko propaganda drobnych cwaniaczkow i zlodziei Mafii Kaczynskiego...okradli Polske, teraz ida do UE po ojro...i osmieszac Polske!

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

W końcu będzie można polecieć do San Escobar. Buahahaha

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
2 lata temu

Ja to bym ich wszystkich do "przyjaciół" z Białorusi wysłał i tak by nie mieli z nich pożytku

0

Zglos komentarz

Reklama