Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
pdonn 😏 Szyderca
2 lata temu

Rozkładasz się w środku i tyle. Parawanu nie ruszasz, bo nie Twój, ale piasek jest publiczny.

0

Zglos komentarz

Z
Zygi1313 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ja zawsze jak szedłem do pracy na 7 i miałem po trasie plażę składałem po drodze dwa-trzy takie "bastiony" i wy*ierdalałem do śm***i już za następnym zejściem, gorąco namawiam do tego sportu :)

0

Zglos komentarz

S
strzala8383 😏 Szyderca
2 lata temu

Raczej o 5.

0

Zglos komentarz

W
wujekwujo666 😏 Szyderca
2 lata temu

😂to samo miałem pisać

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Qrwa, jakby Hitler o tym wiedział, to by wszystkie fronty tym otoczył, i byłoby g*t. xDDD

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

I tak wygrywa Pani która wałkiem się kremowała.

0

Zglos komentarz

K
kapsel42 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A wystarczy wprowadzić opłatę od m2 powyżej np:4 m2 jakieś 100zł za m2 i nie będzie problemu z januszami

0

Zglos komentarz

Reklama