Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
TheSaint1980 🌾 Wieśniak
2 lata temu

No i po co te 18+?

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
2 lata temu

Zajeb*ła plandekę z Jelcza i się w nią ubrała. Jaki kraj, taka "Lady Gaga".

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
2 lata temu

Rok w rok coraz większy obciach.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

WTF+ ???

0

Zglos komentarz

E
Eltominc 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Zjadlem kiedys barszcz czerwony w kartoniku tej firmy to z toalety niemoglem wyjsc dłuższy czas wiecej tej firmy nie kupuje

0

Zglos komentarz

Reklama