Reklama
Górale, to tacy bogobojni ludzie i do kościółka chodzą...

Górale, to tacy bogobojni ludzie i do kościółka chodzą...

przez RonaldB — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

a onego czasu przy Narodzeniu Pana w Stajence był aby koń ? bo jak powiedała Dominikowa jeśli nie był to można nie dbać a orać w niego aż padnie

0

Zglos komentarz

M
MaRyjJan 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A gdzie chodzi RonaldB? Oczywiście oprócz toalety (sławojki)?

0

Zglos komentarz

Reklama