Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
ptrembowelski 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Padł wentylator w skraplaczu (jednostce zewnętrznej klimatyzatora) Do czasu przyjazdu nowego wstawili taki zastępczo żeby klima działała

0

Zglos komentarz

Reklama