Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
AQQQ62 👑 Bóg Wiochy
2 lata temu

To może azyl w Białołęce? Też na B ...

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Hajzl w Białołęce brzmi lepiej :) [cze.]

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

spoko, a w pakiecie będzie miał zagwarantowany przelot nad granicą przy wspomaganiu trebusza... jak na zarazę/truchło przystało ;)

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
2 lata temu

Jestem za i plusik Ci za to. Tylko epierwniech muszę chłopaki mu pamięć wyczyszczą. A z drugiej strony....czemu ruscy mieliby zabrać z tad jednego z ich najlepszych ludzi....

0

Zglos komentarz

Reklama