Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Czemu każdy myśli że w piekle jest źle. Tam to dopiero może być prawdziwy raj po życiu. Szybkie samochody, piękne kobiety i zimny alkohol.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Znasz kogos kto byl, wrocil i opowiadal?

0

Zglos komentarz

W
wiktor40 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chyba spocone kobiety i ciepły alkohol.

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
2 lata temu

wiktor40 To czym moglyby sie pocic zgnilo na cmentarzu.

0

Zglos komentarz

T
TOMCIOJNS 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Za to inne religie są ok:-p

0

Zglos komentarz

Reklama