Reklama
Reklama

Komentarze

7
N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

"Rolnik" PiSu za flaszke wodki...

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
2 lata temu

Najgorsze będzie to jak zacznie pić z Kierwińskim wtedy to dopiero będzie wstyd na cały świat

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Macie doskonałych grafików, robią fotki o treści takiej jaka w danej chwili jest potrzebna. Nabrali wprawy nad przeinaczaniem zdjęć Putina to teraz już się nie krępują, przeinaczają wszystkie.

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
2 lata temu

Trzeba naprawdę głęboko się zanurzyć w odmęty pisowskiego betonu żeby znaleźć takiego kastrata umysłowego jak ty!!!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Tych degeneratow i alkoholikow PiSu, nie trzeba przerabiac, oni tacy sa w rzeczywistosci...(najbardziej kumaci z zacofanego elektoratu PiSu)

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak spodnie suche to trzeźwy

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Przy alkoholiku Junkersie, szefie Komisji Europejskiej Kamiński to mała szczyna...

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

Pije bo nie może znieść tego co się dzieje w PiS. Wiec to może nasz największy tragiczny bohater? ;)

0

Zglos komentarz

M
madrypo 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To ten co bełkotał do mikrofonu u strażaków?

0

Zglos komentarz

Reklama