Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
Grzegorz29762 🌾 Wieśniak
2 lata temu

O jalna cholera to bylo dobre, naprawdę dobre, gratki

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
2 lata temu

Piekny przekaz.Prawie 40 lat minelo i po wolnym przekladzie na jezyk polski,jak najbardziej aktualne, wkrotce znowu mozemy wygnac "zlo w pisdziec".

0

Zglos komentarz

Reklama