Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Na edukacje prawaków już za późno. W szkołach powinna być lekcja o religiach i broń boże prowadzona przez kogoś kto może być stronniczy! Czyli wyznawce jakiejś z religii.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Oto obraz prawacko-katolickich de**li. Wykształcenie niepełne zawodowe, wróg wszelkiej maści pisma drukowanego, oprócz druku z informacja o ilości procentowej alkoholu w butelce. Ich jedynymi przewodnikami w swoim marnym prawackim życiu są pe****le w sutannach.

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
2 lata temu

Myślę, że to... wcale nie jest przypadek. Podprogowy przekaz księźulków ;)

0

Zglos komentarz

Reklama