Podobne posty
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co by było prawaki gdybym zamieszkał na tej wsi i klesze nie płacił? Tak jak reszta. I olał to ze mi dzieci nie pochrzci czy pogrzebu nie zrobi. Czy oprócz takich sankcji oczywistych wyślę mi chłopów pod dom z widłami. Czy bedą mi tylko kamieniami okna wybijać co jaki czas jako ateiście?
A co by było prawaki gdybym zamieszkał na tej wsi i klesze nie płacił? Tak jak reszta. I olał to ze mi dzieci nie pochrzci czy pogrzebu nie zrobi. Czy oprócz takich sankcji oczywistych wyślę mi chłopów pod dom z widłami. Czy bedą mi tylko kamieniami okna wybijać co jaki czas jako ateiście?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius nie zrobia ci nic gdy po pierwszej probie nie bedziesz sie z chlopstwem uzeral a odwiedzisz o 4:00 nad ranem z brzytwa w reku wielebnego i wytlumaczysz mu ze jak jeszcze raz to... wrocisz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to możliwe, że mamy takiego pasożyta w kraju, oddajemy mu polskie ziemie za bezcen i płacimy ogromny, coroczny haracz... Nie rozumiem tagi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie z ograniczona odpowiedzialnoscia a bez zadnej pdpowiedzialnosci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane