Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
Andrzej1964dupa 🏹 Łowca
2 lata temu

jarek, już dosyć. Czas się wycofać . Sam zrobię ci pomnik ( niekoniecznie z granitu )

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Polski model. Czyli prawacko-katolickie de**le przy władzy. Co może prawacko-katolicki de**l. Może wysikać dziurkę w śniegu, spłodzić dziecko i modlić się. Ta lista wyczerpuje możliwości prawacko-katolickiego de**la.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Przy zawiązaniu butów (jeśli możliwe, do pary) zaczyna się wyzwanie, a na zakupy sam iść to już koszmar!

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
2 lata temu

Pierwsze kolano Rzeczpospolitej 😂😃😄😆

0

Zglos komentarz

Reklama