Reklama
Reklama

Komentarze

8
T
themark 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Też tak sądzę :-D

0

Zglos komentarz

Z
Zygi1313 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ciekawostka: oryginalne foto to to na dole

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
2 lata temu

W górnym u azjatki coś ta szyja nie wygląda normalnie. A co do wyborów to i tak bym azjatkę z dolnej fotki brał.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

Normalno okiej lepiej pasuje duży biust.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

No i po co te kłótnie. Obydwie wychędożyć.

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
2 lata temu

Ja wybieram prawą na dole. A nie takie cyce jak donice.

0

Zglos komentarz

B
burza666 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ja tam chlopoq rozumiem, ze za cyckami duzymi biegaja. Tak jak zadna laska nie powie,ze kreca ja male f**tki :)

0

Zglos komentarz

K
kukens_19 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Szczerze mówiąc nie lubię wielkich cycków. Powinny być takie żeby na starość nie sięgały do pępka

0

Zglos komentarz

Reklama