Reklama
Reklama

Komentarze

6
H
Hubertx 😏 Szyderca
2 lata temu

Beata omawia szczegóły wyborow do europarlamentu w DPS.

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Fajny ten braciszek.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Na brązowo to franciszkanin brat Beat.

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
2 lata temu

Hermafrodytyzm w czystej postaci

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Beata S. - najlepiej wystylizowany chłop w pisie! Co te gender wyrabia!

0

Zglos komentarz

K
Krzywoprosty 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A gdzie synek ksiądz który jak sam bóg spłodził dziecko dziewicy?? Tymoteusza się wstydzi???

0

Zglos komentarz

Reklama