Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Szeata Bydło na propsie xD

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

uzależniona od euro

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Nie chce ale musi...dalej sie bogacic!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Kiedyś to baby ze wsi zostawały na wsi i było dobrze. A dziś na salonach.

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Kiedy było dobrze? Kiedy król miał władzę absolutną i obwieszał wszystkich zdrajców i złodziei, kiedy dworusy na dworze jedynie służyć mogły... A kiedy rozpasana i przekupna szlachta zaczęła do władzy się dobierać, to z dużego i silnego państwa na 120 lat zostały tylko wspomnienia..

Kiedy było dobrze? Kiedy król miał władzę absolutną i obwieszał wszystkich zdrajców i złodziei, kiedy dworusy na dworze jedynie służyć mogły... A kiedy rozpasana i przekupna szlachta zaczęła do władzy się dobierać, to z dużego i silnego państwa na 120 lat zostały tylko wspomnienia..

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
2 lata temu

Siano, to zachnieta trawa. To co oborowa trzyma w ręku, to raczej słoma, choć i tak nie do końca. Nazwałbym to snopkiem.

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Siano to ty masz w głowie, jak od słomy odróżnić nie potrafisz. Może najpierw do szkoły, a dopiero później się udzielać...

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Ty też się możesz douczyć, bo to zboże na pniu!

0

Zglos komentarz

A
artur0121 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Z jednego

0

Zglos komentarz

Reklama