Jak widać w Toruniu mieszkają normalni ludzie.
przez
AQQQ62
— 2 lata temu
Rym biały... Tusk przed sprzedażą Lotosu Niema żadnych powodów aby mówić nie jakiemu kolwiek inwestorowi także temu z rosji. Dziękuję.
Zgłoszenie zostało wysłane