Reklama
Reklama

Komentarze

3
Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Choćby zrobiła największego kloca w kampanii to jej ukochany prezydentuś nie podpisze ustawy o języku śląskim. Dlaczego? Bo nie i już. Co Iza powiesz swoim wyborcom jak cię o to zapytają na spotkaniach?

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Oni tam są dobierani głupimi nazwiskami czy jak? Jaki Kloc KantHak Zysk :)

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

każdy płot i rondo w śląskim jest oblepione Jakim... widać zaskórniaki z funduszu sprawiedliwości jeszcze się nie skończyły ;)

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Oblepione dwoma jakami :)

0

Zglos komentarz

Reklama