Reklama
Reklama

Komentarze

8
G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

Na obiad po mszy będzie gulasz z serc?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Ciekawe po czym zjadą?

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

Tradycyjnie, po modlitwie do Świętego Mefedrona, patrona erekcji , strażnika zwieraczy i opiekuna dup jęczących.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Co za jak jełopy.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Czy ktoś może potwierdzić oryginalność? Czy to aby nie jest ś**ńskie serce.

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

100% kosher .

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Oryginalne jak kolana prezesa, zęby Obajtka i uroda Kempy.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

W piątą rocznicę towarzyskich objawień Pana Naszego Jarozbawa szczególnym modlitwom pragnę polecić wątrobę naszego brata Mariusza z Ceratowa. Ciebie prosimy.

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
2 lata temu

Będą się pieprzyć????

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Na modlitwie nie skończą. Nie po to tak długo sie zbierali.

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Księża szukają fip do bzykania

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Czy tylko serce pana jezusa jest najświętsze, czy inne członki też? Bez złośliwości, serio pytam.

0

Zglos komentarz

Reklama