Reklama
Source: wgrane.pl

Spocona księżniczka rzuca się do kierowcy autobusu

przez hef0 — 2 lata temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
M
markofun 😏 Szyderca
2 lata temu

Co by sie stalo gdyby ja wposcil do autobusu ? Moze ja nogi bolaly i chciala usiasc?

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
2 lata temu

Na przystanku jest ławka i jak ma przerwę to ma przerwę , co ma kawę pić w czasie jazdy .

0

Zglos komentarz

M
markofun 😏 Szyderca
2 lata temu

Co by sie stalo gdyby ja wposcil do autobusu ? Moze ja nogi bolaly i chciala usiasc?

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

od siedzenia jest ŁAWKA NA przystanku ok polećmy po twojemu A CO BYŁO BY jak by kierowcy się zechciało SIKU to po drodze by zrobił lub pod siebie TAK ???? ma przerwę i basta więc czego tu nie rozumieć mam znajomego kierowcę autobusu i jak ma przerwę to wpuszcza kogo chce a nawet jak wiem że ma przer...

od siedzenia jest ŁAWKA NA przystanku ok polećmy po twojemu A CO BYŁO BY jak by kierowcy się zechciało SIKU to po drodze by zrobił lub pod siebie TAK ???? ma przerwę i basta więc czego tu nie rozumieć mam znajomego kierowcę autobusu i jak ma przerwę to wpuszcza kogo chce a nawet jak wiem że ma przerwę to nie zachodziłem do nie go bo czekałem aż odpocznie sam się nie wpraszasz TRZEBA CZŁOWIEKA ZROZMIEĆ

0

Zglos komentarz

D
dyfuzor 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Już kawy nie musi pić

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

Zapewne kierowca bardzo się przejął.

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
2 lata temu

Roszczeniowa flura.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

A do pociągu też wsiada na zajezdni czy na stacji? To już nie te czasy prawaki gdy się wsiadało do pociągu na zajezdniach.

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
2 lata temu

Dama pelna geba, wyzywac kogos od chamow uzywajac przy tym polskich przecinkow.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

To nie przecinki, ona się przedstawia...

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

słychać po głosie kierowca to mega oaza spokoju jak by chciał pojechał by karynkę nawet bez względu na monitoring PRZERWA RZECZ ŚWIĘTA ZWŁASZCZA u kierowcy pojazdu miejskiego MEGA SZACUN dla kierowcy pewnie nie raz takie cos podobnego przerabiał

0

Zglos komentarz

Reklama