Reklama
Source: wgrane.pl

Tak się kończy parkowanie na wrocławskim rynku

przez chuby1990 — 2 lata temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
E
eduard 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Zanim coś wrzucisz sprawdź o co chodzi. To była planowana akcja promocyjna Red Bulla. Ogólnie bolid F1 jeździł w różnych miejscach Wrocławia i całość było uzgodnione wcześniej.

0

Zglos komentarz

Y
yamcito 😏 Szyderca
2 lata temu

Czy spisali numery rejestracyjne?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

A co by zrobili gdyby auto nie miało kół?

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
2 lata temu

Czy straż miejska ma już blokady na samoloty?

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
2 lata temu

W czasach akumulatorowych szlifierek katowych takie blokady to jakis zart.

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
2 lata temu

popatrzcie jak gupia id****a się zaciesza...

0

Zglos komentarz

M
matadoor 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Akurat to redbulowskie gó**o zostawili na środku miasta, gorsi niż goł ębie :)

0

Zglos komentarz

R
rysa100 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To ustawka tam nie da sie wjechac bez otwarcia blokady i nie ma tam znaków bo nie ma tam samochodow

0

Zglos komentarz

K
2 lata temu

A numer rejestracyjny?

0

Zglos komentarz

Reklama