Reklama
Source: wgrane.pl

Trzech na jednego na środku skrzyżowania

przez mr0zu — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
A
2 lata temu

A mogl rozjechac bo przechodzil na czerwonym swietle i jeszcze sie zatrzymal na pasach aby wkurzyc kierowce. Slusznie dostal w rylo.

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ależ mi imponują tacy znawcy. Z góry wiedzieć, na jakim swietle wchodzili na pasy, bez dźwięku ocenić, jak zachowywał się kierowca i jeszcze przy tej kolorystyce stroju mieć pewność, że dostał a nie dostała. Szacun, jak na nacjonalistycznego śm***ia to całkiem nieźle kombinujesz.

0

Zglos komentarz

K
k20z4 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A ty gorszyniżdupszy ślepowron pewnie jesteś, albo oglądasz filmik w 144p.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

Albercik, bic i rozjezdzac ludzi, bo sie glupio zachowuja moze w rosji mozna, ale nie w krajach cywilizowanych. Albo sie przyzwyczajaj, albo jedz do siebie.

0

Zglos komentarz

Reklama