Reklama
Source: wgrane.pl

Ksiądz w kabriolecie na procesji w Boże Ciało

przez siemas — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

Co to jakiś zakon żebraczy ? Parafian nie stać na przynajmniej Bentleya dla Xiędza? Pójdą do piekła. Dżizas śmigał osiołkiem ze skórzaną tapicerką i napędem 4X4 .

0

Zglos komentarz

M
MArcin11122_1M1 😏 Szyderca
2 lata temu

Jak chcę poogladać dziwadła to idę np do cyrku lub jakiś buszmenów na Animal planet. Boga to się ma w sercu i głowie nie pod publikę.

0

Zglos komentarz

A
Adam35766 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chodzą po**by i jęczą: ło jezu zmiłuj się nad nami. A on nic...

0

Zglos komentarz

Reklama