Reklama
Reklama

Komentarze

3
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

pisdzielce odeszli i przyszly nowe mapety. a niby koalicja miala byc inna niz pisdzielce a tu zonk ;d

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

I póki co, są inni. Jeszcze nie przelali milionów na swoje fundacje. Nie kupuli willi za nasze pieniądze. Ba. Nawet nie zdążyli jeszcze nic sprzedać z naszego majątku jak np Lotos ruskim. Same różnice.

0

Zglos komentarz

E
Ewa55148 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jaki kraj taka elita.

0

Zglos komentarz

A
Adam46067 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Pokaż jeszcze róże szczerbę i jonskiego

0

Zglos komentarz

Reklama