Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
Daviit77 🎖️ Snajper
2 lata temu

Z nakretkami walczą twoi kumple, de**le z solidarnej wolski.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Co nie zmienia faktu, że te nakrętki, to głupota jeszcze większa, niż głupota pisiorów. No chyba, że dla Ciebie, UE, to wyrocznia... . A grandmon, to już prędzej konpederastów popiera.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
2 lata temu

Widzisz guru, gdybyś tak usiadł, pomyślał, może nawet poczytał w temacie, to sam byś doszedł do wniosku, że te nakrętki jednak takie głupie nie są i jeden ważny cel w ich przymocowaniu do butelki jest.

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

@Daviit77 czy na butelkach eksportowanych poza granice UE też są zamocowane nakrętki?.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

A ile to więcej % co2 trzeba wypuścić do atmksfery, by nakrętki były przytwierdzony do butelek? Bo chyba nikt nie powie, że mniej, albo tyle samo, albo, że przy produkcji takich rzeczy, to się nie emituje co2.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

Atmosfery.

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

Daviit77 zadałem proste tobie pytanie, nawet nie umiecie na tak proste pytanie odpowiedzieć.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

typhon ja ci wytłumaczę jak dziecku po kiego uja te nakrętki są przytwierdzone do butelki. Otóż chodzi o to,że sortownie śm***i nie są w stanie wyłapać tak małych elementów jak nakrętki,więc postanowiono aby były one przytwierdzone do butelki. Jak wiesz butelki sa produkowane w miliardach więc pomyś...

typhon ja ci wytłumaczę jak dziecku po kiego uja te nakrętki są przytwierdzone do butelki. Otóż chodzi o to,że sortownie śm***i nie są w stanie wyłapać tak małych elementów jak nakrętki,więc postanowiono aby były one przytwierdzone do butelki. Jak wiesz butelki sa produkowane w miliardach więc pomyśl ile nakrętek trafia do środowiska. Druga sprawa,myślę i mam nadzieję,że jesteś dorosłym,silnym mężczyzną i jeśli tak bardzo przeszkadza ci ta nakrętka dasz radę ją oderwać od butelki?

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Nie tak jak ten pizduś Ka....,który najpierw głosował za,a teraz skomli i jeczy.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

Chyba wiesz chłopie jak działa sortownia.

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

menwroclaw35 pokaż gdzie napisałem że nakrętki mi przeszkadzają, masz problem z zrozumieniem czytanego tekstu?.Zadam jeszcze raz to pytanie ale napisane dużymi literami abyś zrozumiał CZY NA BUTELKACH EKSPORTOWANYCH POZA UE NAKRĘTKI SĄ TEŻ PRZYTWIERDZONE.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

typhon to ja ci napiszę jak niemowlakowi. Skoro koncern przestawia produkcję i maszyny na produkcję nakrętek przytwierdzonych do buteli to ma dwie linie produkcyjne bo lubi wypierdzielać pieniądze w błoto? Pakujesz miliony w nowa linię produkcyją i zostawiasz starą aby ponosić podwójne koszty? Weź t...

typhon to ja ci napiszę jak niemowlakowi. Skoro koncern przestawia produkcję i maszyny na produkcję nakrętek przytwierdzonych do buteli to ma dwie linie produkcyjne bo lubi wypierdzielać pieniądze w błoto? Pakujesz miliony w nowa linię produkcyją i zostawiasz starą aby ponosić podwójne koszty? Weź ty się człowieku ogarnij.

0

Zglos komentarz

B
Blinky 🏹 Łowca
2 lata temu

ale my tez dzieki pisowi i dudzie bedziemy latac swoimi samolotami po kremowki do wadowic

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

@Daviit77 mam pytanie czy napoje eksportowane poza UE też maja zamocowane nakrętki?.

0

Zglos komentarz

G
2 lata temu

ty latasz do TOI TOIja łapać krem z prąciaka przyjaciela

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

Jak de**lom nie wystarczy napis, to trzeba mocowac, i niech sobie nosy obcieraja, skoro butelki odwrocic nie potrafia rowniez.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

Jak de**lom nie wystarczy napis, to trzeba mocowac, i niech sobie nosy obcieraja, skoro butelki odwrocic nie potrafia rowniez.

0

Zglos komentarz

S
strzala8383 😏 Szyderca
2 lata temu

Za swoje poleciała więc UJ mnie do tego.

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

To zielonym uj do tego czym jeżdzę , jak ogrzewam mieszkanie, jakie mam ocieplenie mieszkania, niech de**le odstosunkują się od tego.Planeta się pali tylko biedakom a bogatym nie czy Trzaskowski kłamie?.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

To jest za ciężkie do przetworzenia dla lewaka.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Co do durnego złodziejskiego pisu ma Kardashian?????? Co do nakrętek to trzeba być konkretnym....albo głosujesz za albo jesteś przeciw. Kaleta jest kłamcą głosując za teraz pierdzieli jak mu to przeszkadza. Co do pisu to złodziei i aferzystów trzeba zamknąć w pierdlu,a nie obszczekiwać.

Co do durnego złodziejskiego pisu ma Kardashian?????? Co do nakrętek to trzeba być konkretnym....albo głosujesz za albo jesteś przeciw. Kaleta jest kłamcą głosując za teraz pierdzieli jak mu to przeszkadza. Co do pisu to złodziei i aferzystów trzeba zamknąć w pierdlu,a nie obszczekiwać.

0

Zglos komentarz

Reklama