Reklama
Reklama

Komentarze

1
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
2 lata temu

To, że Oborowa piąty rok w Brukseli siedzi, to nie znaczy jeszcze, że się czegokolwiek uczy. Szczególnie, gdy przesiaduje wyłącznie w gronie swoich kolesi z PiS/SP.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

A wszyscy nauki pobieraja od Jarozbawa, co mowic i jak glosowac...

0

Zglos komentarz

Reklama