Reklama
Reklama

Komentarze

7
J
jw12 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

pospolity pisowiec to albo starszy człek albo fanatyk ! a takich pisLandzie nie brakuje

0

Zglos komentarz

G
grazka44 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jakby PIS wystawił kota prezesa na Podkarpaciu to ten ciemny lud tez by go wybrał. Straciłam resztki szacunku dla tych ludzi.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Tylko w PISie jest tak samo złodziejski elektorat jak ich wybrancy. Elektoraty w innej partii to by się domagali dymisji tych skorumpowanych czy chocby podejrzanych.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Chyba najłatwiej jest przekupić pe****la w sutannie. Ten zaś rozkaże pustogłowym de**lom na mszy głosować na Osrajtka.

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
2 lata temu

fAKT ..TYLKO CIEMNOTA PODKARPAQCKA MOGŁA TAK GŁOSOWAĆ .

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

Nie wiem jak to jest ze na Podkarpaciu od lat notuje się najwyższy współczynnik zdanych matur wraz z najwyższym jej średnim wynikiem (taki to lud ciemny). Do tego mógłbym powiedzieć ze jak ciemny lud w innych województwach zagłosował na Kamila Gasiuk-Pihowicz, Panią Adamowicz (dramat intelektualny)...

Nie wiem jak to jest ze na Podkarpaciu od lat notuje się najwyższy współczynnik zdanych matur wraz z najwyższym jej średnim wynikiem (taki to lud ciemny). Do tego mógłbym powiedzieć ze jak ciemny lud w innych województwach zagłosował na Kamila Gasiuk-Pihowicz, Panią Adamowicz (dramat intelektualny) czy na Pana Kierwinskiego vel. Pogłos. Jednak szczytem jest Pan Szczerba. Przepraszam bardzo, co mieli Ci ludzie w głowie na nich głosując.

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Co za zyeb z ciebie. Niesamowite.

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

Z**b to Ty jesteś jak nie widzisz podobieństw. Jesteś mega glupi, kosmos. Nie bronię asa Obajtka bo jego obronić się nie da tylko próbuje być obiektywny.

0

Zglos komentarz

Reklama