Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Prawaki. Mam dość. Wyjdźmy już z tej UE i zaoszczędźmy Polsce wstydu! Róbcie referendum i ja lewak zagłosuje za wyjściem.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Granica na Bialorus jest otwarta dla "patriotow" PiSu Kaczynskiego...

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Władimir Władimirowicz lubi to...

0

Zglos komentarz

B
badlogman22 🌾 Wieśniak
2 lata temu

c**lanka, z której farmy trolli jesteś ?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

@badlogman22 - Kilka dni i juz chcesz zmieniac robote? Wiem ze PiS slabo placi, od kiedy ich przegnali od koryta!

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Braun już niedługo będzie jak Szájer jeździł po rynnach.

0

Zglos komentarz

D
Dariusz26593 💩 JP 100%
2 lata temu

i oto chodzi, żeby ktoś to lewactwo naprostował.

0

Zglos komentarz

D
Dariusz26593 💩 JP 100%
2 lata temu

Wstydem to jest, że ktoś cię wydał na świat i nie wychował.

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Braua jako fundamentalisty nie lubię, ale nie można negować jego sprawności językowej. Dodatkowo uważam, że do unii powinni jak najbardziej trafiać jej krytycy a nie klakierzy i wazeliniarze.

0

Zglos komentarz

Reklama