Reklama
Polacy wybrali kryminalistów, na swoich reprezentantów w PE!

Polacy wybrali kryminalistów, na swoich reprezentantów w PE!

przez nissin — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

To nieprawdopodobne , dwóch skazanych prawomocnym wyrokiem bandytów którzy niszczyli życie uczciwych ludzi dla kariery w tym jeden alkoholik jadą do Brukseli reprezentować nasze państwo..to niemoralne i niewłaściwe...GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ‼️

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

Spokojnie. Wrócą szybciej, niż myślą. Będzie drugie podejście, jak dzban z pałacu skończy swoją rezydenturę. A immunitet w PE traci się szybciej, niż w polskim Sejmie :)

0

Zglos komentarz

S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
2 lata temu

No cóż.Wyborcy PiS,mając kilku innych kandydatów do wyboru na każdej liście,stwierdzili,że to właśnie oni powinni ICH reprezentować w PE.Pozostaje tylko pogratulować wybrańców

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Nie Polacy tylko Prawaki!

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Zdjęcie nie pasuje do Tytułu. Na zdjeciu jest Wąsik a mowa o Karpińskim z PO

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Jak nie ma argumentów, to się ględzi nie od rzeczy!!!

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

A myślałem, że dwie kadencje dymania przez przykurcza, nie da się przebić.

0

Zglos komentarz

Reklama