Reklama
Source: wgrane.pl

Półki runęły jak domino, wystarczył jeden zły ruch

przez slimjarson — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
ben007 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Bo to i takie półki:(

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
2 lata temu

Jaki zły ruch? Wózkarz zap..ał po magazynie jak po torze wyścigowym. Jak walnął w regały to aż go rzuciło na siedzeniu. Jego wina, jego bardzo wielka wina… Bo chyba wypił za dużo wina…

0

Zglos komentarz

K
k20z4 🌾 Wieśniak
2 lata temu

E tam, widywałem już większy rozpi****l

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Jeden ruch??? Wpi****lił się jak Ruski do Afganistanu!!!

0

Zglos komentarz

Reklama