Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Dla mnie ideologia wyższości urojonego boga, syna i jego mamusi nad życie zwykłego człowieka to Katolickie skury#syństwqo. To co się dzieje w zakonach to ludzkie zwyrodnienie, tworzone przez po#jebay$ch, wierzących w boga urojonego.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
2 lata temu

Już pół roku rządów po i nic

0

Zglos komentarz

Reklama