Reklama
Reklama

Komentarze

6
G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

On już wie

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Tragedia kibola upić się w trupa przed meczem i przegapić.

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

to już chyba zależy od wyniku. przegapić zwycięstwo to tragedia ale przegapić jak Twoi dostają lanie to jak przegapić koncert zenka

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Ze Polska znów przegra z murzynami to pewnie wiedział przed meczem i się upił. A czemu te prawaki nie zrobili sobie szachów sportem narodowym? Tam biali rządzą. A raczej rządzili do czasu gdy z nami zaczeli wygrywać chinole! Nie ma już sportu w którym biały byłby najlepszy!

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Biedak szedł z Polski do Hamburga pieszo i się zmęczył.

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ja jeszcze przed meczem napisałem że on już wie że prz3j3bmiemy i nie czekał zalał pałkę przed meczem po co oglądać porażkę 😁

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Załamany bo Tusk wywiózł reprezentację do Niemiec. Za PiSu nie do pomyślenia.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
2 lata temu

Wiedzial że przegrają, więc po co się łudzić? Zapił smutek zanim do reszty dotarło że przegrali ;)

0

Zglos komentarz

Reklama