Reklama
Reklama

Komentarze

17
W
wujej1966 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Pi****l się

0

Zglos komentarz

G
gagagugu 🌾 Wieśniak
1 rok temu

To jakiś żart, co nie?

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
1 rok temu

Zwymiotowałem.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

stop pe****lom w sutannach. nieroby do roboty. zero kasy dla czarnej zarazy zboków

0

Zglos komentarz

D
del777 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ty ku**o

0

Zglos komentarz

P
Protogenes 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Wiara czyni czuba

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
1 rok temu

Do tego nie potrzebny kościół. Aby rozprawić się z bożkiem pieniądza można 1/10 zarobków można oddać na dowolną organizację charytatywną, biednej sąsiadce co emerytura jej nie starcza i grzebie w śmietniku w poszukiwaniu jedzenia, ..... to nie musi być kościół.

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
2 lata temu

No batman odleciał jak Batman. Ja chętnie oddam mu 10% swoich odchodów.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

pasożytowi się w makówce pomieszało...

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
2 lata temu

Ja pomagam mu rozprawic sie z bozkiem pieniadzem, po prostu odemnie nawet brudu zza paznokci nie dostanie.

0

Zglos komentarz

D
diablo1900 😏 Szyderca
2 lata temu

Gnido z zorganizowanej mafii pe****lskiej..., dla takich jak ty..., tylko GILOTYNA..., bez jakiegokolwiek procesu...., amen w Pi****e

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

Ty ten bożek pieniądza dotyczy wszystkich, tylko nie klechów. Wszędzie jest zły, ale dając na kościół jest super. Przed czym mnie ci de**le mają zabezpieczyć? I jakie życie daje mi parafia? A ma aktualne zaświadczenie o poczytalności? Z którego oddziału zamkniętego i jakiego szpitala uciekł Ja mogę...

Ty ten bożek pieniądza dotyczy wszystkich, tylko nie klechów. Wszędzie jest zły, ale dając na kościół jest super. Przed czym mnie ci de**le mają zabezpieczyć? I jakie życie daje mi parafia? A ma aktualne zaświadczenie o poczytalności? Z którego oddziału zamkniętego i jakiego szpitala uciekł Ja mogę dać nawet dwudzieścinę, tylko za co? Jak będzie mi usługiwał, sprzątał, prał, robił zakupy, to mogę się zastanowić.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

A niech prawaki dają se dziesięciny klerowi. Ale od moich podatków to wara wam klerycy!

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
2 lata temu

Fejk

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
2 lata temu

Po czym wnosisz? Jakieś dowody, że to fejk?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Napiszę krótko. Do roboty chamie tępy, warchole, nierobie i zawszony złodzieju. Zdychaj z głodu w imię ojca, synusia i jego mamusi.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
2 lata temu

Ty bucu mnie począł mój ojciec a mama mnie urodziła nie parafia .

0

Zglos komentarz

G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

Można dawać dziesięcinę , a jak ktoś ma jurnego xiędza, to jeszcze dziecięcinę:-)

0

Zglos komentarz

Reklama