Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

No i inżynier, który stawiał ten kiosk dostał wizę do Polski! Będzie stawaiał płoty pod granicą.

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Raczej dla zuchwałych.... uciekałbym szybciutko, a odnośnie inżynierów co to postawili, to nie najgorsze referencje im kiosk wystawił.

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
1 rok temu

A może konkurencja podkopuje ?

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ten koleś ma coś nie halo że tam stoi.

0

Zglos komentarz

P
pafcio80 🏹 Łowca
1 rok temu

pewnie też mają wysokie ceny

0

Zglos komentarz

Reklama