Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
greenbmw316 🎖️ Snajper
1 rok temu

Gall ty byłeś chyba poczęty w bmw potem mama ci powiedziała że po wszystkim stary spalił gumę ale na osi tylnej 😎

0

Zglos komentarz

T
tomaszbg 😏 Szyderca
1 rok temu

Ja myślę że na dyskotece anonima bolcowali w BMW, stąd uraz do tej marki 😁

0

Zglos komentarz

F
fymek 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Co się czepiacie gościu na co dzień jeździ uno 1.0 fire w gazie ze spoilerem i marzy o BMW a frustracje wylewa na wiocha

0

Zglos komentarz

P
Plastykpl 🎖️ Snajper
1 rok temu

Pewnie w g**ju.

0

Zglos komentarz

Reklama