Reklama
Reklama

Komentarze

6
G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

No proszę. Szatano zawitał do Cieszyna.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Trenują pozycję bezpieczną, przed pielgrzymką.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Może i paliły dzieci za komuny i w latach 90 ale flaszek nie widziałem. Ale może zbyt młody jestem. Czy w latach 80, 70 piło się flaszki w szkołach podstawowych?

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Zwykła ustawka a wy się jaracie. To jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Cieszynie, tzw. cieszyńska Wenecja. Nikt tam nie leży na chodniku, tym bardziej że po prawej stronie są ustawione ławki i to na nich rozlozyliby się żule, jeśli już.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
1 rok temu

pierdyknęły fentanyl

0

Zglos komentarz

K
Konstancja1 🌾 Wieśniak
1 rok temu

1-Alkochol, 2-Fentanyl

0

Zglos komentarz

Reklama